درباره ما

motafareghe-1

تبلیغات محیطی (Outdoor Advertising ) به هر نوع تبلیغ خارج از نقطه نهایی خرید مشتری POP اطلاق می گردد. دیوار نوشته ها، بیلبورد، تبلیغات خطوط مترو، ایستگاه های اتوبوس، پل های عابر و مکان های عمومی مانند هتل ها، پارک ها، شهر ها و... مکان های خوبی برای تبلیغات محیطی هستند.
تبلیغات محیطی یک شیوه مناسب برای به خاطر آوردن نام محصول قبل از ورود مشتری به مراکز خرید و در واقع آخرین شانس تولید کنندگان جهت معرفی محصولشان است.
در واقع یکی از ماندگارترین و تاثیر گذرترین نوع تبلیغات می باشد، این نوع تبلیغات به واسطه ماندگاری طولانی نسبت به نشریات، رادیو، تلوزیون و همچنین قرار گرفتن در محل هایی که توجه افراد را روزانه به خود جلب می کند به مهمترین رسانه ها در عرصه تبلیغات مبدل شده و چنانچه محل قرار گیری این نوع تبلیغات با دقت و کارشناسی ویژه انتخاب شود دو چندان خواهد شد.
تبلیغات محیطی یک شیوه فرهنگ سازی و اطلاع رسانی است که برای بالا بردن توجه مخاطبان در محیط های باز و پر رفت و آمد عمومی استفاده می شود.
در برنامه های حائز اهمیت در جوامع امروزی از تبلیغات محیطی به عنوان ابزاری برای جلب نظر مردم به یک موضوع خاص استفاده می شود.
گروه تبلیغاتی چشم نواز با بیش از 10 سال فعالیت حرفه ای با کادری مجرب و متخصص با بهره گیری از دستگاه های بروز و نیز با استفاده از بهترین متریال آماده ارائه خدمات ارزنده و با کیفیت مطلوب می باشد.