کامپوزیت

ورق کامپوزیت NANOPVDF-HYUNDAI

یکی از عمده مشکلات در نمای ساختمان ، آلودگی نمای ساختمان به گرد و غبار و همچنین آثار بجامانده از آب پس از باران در طی زمان می باشد که جهت پاکسازی آن به عملیات ویژه ای همچون بستن داربست و یا استفاده از گروه های ویژه در این زمینه نیازمند است.
سیستم NANO PVDF تا حد بسیار زیادی این مشکل را مرتفع نموده است. سیستم NANO PVDF دارای خاصیت خود شویی ( SELF-CLENING ) و ضد لک ( STAIN RESISTANTE ) می باشد که سبب می گردد که ساختمان در طی زمان با مشکل آلودگی ناشی از گرد و غبار بجا مانده از بارانهای فصلی مواجه نشود.

ورق کامپوزیت HYUNDAI - با پوششی خش دار ( BRUSH )

در این نوع ورق کامپوزیت، لایه بیرونی از ورق آلومینیومی خش دار رنگی مقاوم در برابر خوردگی و سایش پوشش می شود. طرح مدرن و مقاومت در برابر سایش، این ورق را جهت پوشش فضاهای داخلی به یکی از پر مصرف ترین پوشش جهت فضاهای داخلی تبدیل نموده است.

ورق کامپوزیت HYUNDAI با پوشش رنگ PVDF

ورق کامپوزیت PVDF به سبب عواملی همچون مقاومت و پایداری بالا ، با صرفه اقتصادی و ثبات رنگ بالا ، این ورق را به پر مصرف ترین ورق مصرفی در بازار تبدیل نموده است.
پوشش رنگ PVDF )FLUORIDE POLYVINYLIDENE ) در مقایسه با پوشش رنگ (Polyester ) دارای ماندگاری بالاتر، مقاومت و ثبات رنگ بیشتر در برابر تابش، حرارت و رطوبت می باشد و قابل ذکراست که ورق های کامپوزیت هیوندای با پوشش PVDF به سبب تخلل کمتر ذرات پوشش رنگ دارای جذب آلودگی کمتر نسبت به ورق های مشابه در بازار می باشد.

ورق کامپوزیت HYUNDAI آینه ای و براق

نمای آینه ای پوشش دیگری از ورق کامپوزیت میباشد . تنوع رنگی ، جلای فوق العاده و جلوه ی ویژه در این نوع پوشش ، طرح ها و اندیشه های معماران را به منصه ی ظهور رسانده است.
ورق های کامپوزیت آینه ای و براق دارای براقیت و درخشندگی بسیار بیشتری نسبت به ورق های دیگر می باشند که این درخشندگی جلوه ی خاصی به این محصول بخشیده است.
ورق کامپوزیت آینه ای و براق را می توان در دکوراسیون داخلی و پوشش فضا های خارجی استفاده نمود.